• DEŇ ZEME V MŠ

• Deň Zeme je venovaný našej Zemi i u nás v MŠ. Máme radi našu planétu Zem, našu krajinu, prostredie v ktorom žijeme a preto nám záleží na čistote a poriadku nášho okolia. Deti prostredníctvom rôznych aktivít v interiéri i v exteriéri spoznávali našu Zem. Rozvíjali si environmentálne povedomie tvorivým a hravým spôsobom.

• Plavecký kurz predškolákov

• Plavecký kurz predškoláci úspešne absolvovali, boli odvážni a šikovní. Pre deti čakalo vonku pri autobuse prekvapenie, ktoré im pripravil pán šofér Ferri Tours - František Pšenica, pri autobuse deti čakal Mickey Mouse. Ďakujeme pánovi šoférovi, deti mali veľkú radosť! Ďakujem aj pani učiteľkám Monike Malej a Janke Šišulákovej, ktoré deti sprevádzali, Obecnému úradu Studienka za finančný príspevok na autobus, plavčíkom plavárne Malina, pani kuchárkam za prípravu desiatej a aj rodičom detí, ktorí deti na plaváreň pripravovali. Naše deti strávili pekný týždeň!

• FOTOGRAFOVANIE

• FOTOGRAFOVANIE DETÍ MŠ BUDE 04.05.2023 (ŠTVRTOK). FOTOGRAFIE BUDÚ AJ SPOLOČNÉ A NA TABLO PREDŠKOLÁKOV.

• NÁVŠTEVA 1. TRIEDY ZŠ

• PREDŠKOLÁCI PôJDU NA NÁVŠTEVU DO 1. TRIEDY ZŠ STUDIENKA, ŠKOLSKÉHO KLUBU A OBOZNÁMIA SA S PRIESTORMI ZŠ - 13.4.2023 (ŠTVRTOK).

• PLAVECKÝ KURZ

• PLAVECKÝ KURZ PRE PREDŠKOLÁKOV V MALACKÁCH ZAČÍNA

17.04.2023 - 21.04.2023.

ODCHOD AUTOBUSU OD MŠ STUDIENKA 7.20 HOD. BLIŽŠIE INFORMÁCIE VÁM BUDÚ PODANÉ V MŠ.

• VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY

• VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY V MŠ OD 6.APRÍLA (ŠTVRTOK) DO 11.APRÍLA (UTOROK) 2023

POSLEDNÝ DEŇ V MŠ 5.APRÍLA 2023 (STREDA), PREVÁDZKA V MŠ OBNOVENÁ 12.APRÍLA 2023 (STREDA).

VŠETKÝM ŽELÁME KRÁSNE A VESELÉ VEĽKONOČNÉ SVIATKY!

KOLEKTÍV MŠ STUDIENKA.