• TÉMA TÝŽDŇA - POVOLANIA

• Téma týždňa - povolania v MŠ, deti navštívila teta požiarníčka -  pani vychovávateľka Zuzana Borovičková, deti sa hrali na lekárov, stavbárov, kuchárov...

• VÝSTAVA TEKVÍC - ,,DZIŇÁČIK"

• ,,Dziňáčik"- výstava tekvíc a program s deťmi 24.10.2022 v MŠ. Ďakujeme za nápady, tvorivosť a šikovnosť rodičov a za prekrásnu výstavu tekvíc, ktorá zdobí našu škôlku. Deti mali z toho radosť!

• JESENNÉ PRÁZDNINY

• Jesenné prázdniny - prevádzka v MŠ bude prerušená od 28.10.2022 (piatok) do 01.11.2022 (utorok). MŠ otvorená 02.11.2022 (streda).

• LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD

• Lampiónový sprievod 26.10.2022 o 17.00 hod.

LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD - v spolupráci so ZŠ Studienka sa aj deti MŠ Studienka môžeme zúčastniť Lampiónového sprievodu, ktorý bude dňa 26.10.2022 o 17.00 v areály ZŠ s MŠ. Deti si môžu priniesť špekáčky, bude aj tradičná opekačka. Tešíme sa na Vás!

• DEŇ JABLKA 21.10.2022 V MŠ

• Deň jablka v našej MŠ

Ďakujem pani učiteľke Janke Šišulákovej za pripravenú aktivitu, za pomoc všetkým pani učiteľkám, pani školníčke, pani kuchárkam a rodičom za jablká. Deťom sa to veľmi páčilo!

• SVETOVÝ DEŇ UMÝVANIA RÚK MYDLOM

• Svetový deň umývania rúk mydlom - 15.10.2022. V MŠ sme sa dňa 14.10.2022 (piatok) zapojili aktivitami zameranými na umývanie rúk mydlom a teplou vodou ako prevenciu šírenia chorôb, infekcií.

• VÝSTAVA TEKVÍC

• Výstava tekvíc - ,,Dziňáčik", rodičia deťom prinesú do 21.10.2022 (piatok) už hotovú vyzdobenú tekvicu a urobíme v MŠ výstavu, ktorá bude na schodoch pred vchodom do MŠ. Deti v MŠ budú mať aktivity s programom a spoločne s deťmi si tiež vyzdobíme jednu našu škôlkársku tekvicu.

• ,,DEŇ JABLKA"

• ,,Deň jablka" - aktivita v MŠ 21.10.2022 (piatok), do piatku treba dať deťom jedno jablko do MŠ. V tento deň budeme s deťmi piecť jablkový koláč, pripravený máme pre deti program a jablkovú hostinu.

• FOTOGRAFOVANIE

• Vianočné fotografovanie detí v MŠ bude 26.10.2022, fotografovať sa budú všetky deti a v ľubovoľnom farebnom oblečení. Až nám fotografie prinesú, tak si rozhodnete, ktorú sadu si zakúpite, alebo nie! Cenu Vám oznámime!

• ,,DANKA A JANKA"

• ,,Danka a Janka" - pripravili sme pre deti vystúpenie a pozvali sme ich k nám do MŠ dňa 09.11.2022 o 9.00hod. Tešíme sa!