• ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI - MRAVČEKAMI

• Rozlúčka s predškolákmi - Mravčekami v MŠ

Deti si pripravili krásny program, ktorým potešili rodičov. Mravčekovia boli pasovaní za školákov, dostali Osvedčenia o absolvovaní predprimárneho vzdelávania, knihu a darčeky. Rodičia priniesli deťom tortu s ktorou si deti pochutili. Touto cestou chceme poďakovať rodičom za krásne kvety pre pani učiteľky, kuchárky, školníčku i zástupkyňu. Bola to príjemné stretnutie i keď pre nás trochu smutné.  Deti želáme Vám, aby sa Vám v škole páčilo a aby ste dostávali samé jedničky.

• ,,ČAROVNÁ NOC"

• NOC V MŠ S PREDŠKOLÁKMI - MRAVČEKAMI

A ŽE BOLO VESELO - SÚŤAŽE, ZMRZLINA, SKÁKACÍ HRAD, OPEKANIE, PRECHÁDZKA V NOCI S BATERKAMI, DISCOTÉKA, VANKÚŠOVÁ VOJNA...

ĎAKUJEME RODIČOM ZA VEĽA, VEĽA JEDLA, OVOCIA, SLADKOSTÍ, PITIA, DETI SI POCHUTILI A MALI RADOSŤ!